VOP

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchoděVšeobecné obchodní podmínky 1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍKupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEBNabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, pohodlně, v kteroukoli denní či noční hodinu. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku, telefonu, e-mailu, či písemně na naši adrese.
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, váha, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z dokumentace jednotlivých výrobků. Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky a zároveň řádně vybavené českými návody k použití.
Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká vlastním dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.
 3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKYObjednávka je přijata do 24 hodin a potvrzena e-mailem. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKYObjednávku lze bez udání důvodů do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem. Je nutné uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.5) BALNÉ A POŠTOVNÉObjednané zboží Vám zašleme poštou na dobírku. V případě platby předem (převodem z účtu) bude zboží odesláno po přijetí této platby na náš účet 213859812/0300 (ČSOB Hradec Králové)6) DODACÍ LHŮTAObvyklá dodací lhůta je od 3-21 dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že z objektivního důvodu nebude možné tuto dobu dodržet, bude sdělen předpokládaný termín plnění.7) VÝMĚNA ZBOŽÍV případě potřeby lze nepoužité a nepoškozené zboží vyměnit za jiný druh. Zboží prosím zašlete doporučeně na naši adresu. Náklady spojené s výměnou nese v plné výši kupující.9) REKLAMACE A ZÁRUKAPřípadné reklamace budou vyřízeny v souladu s platným právním řádem. Dodavatel ručí za kvalitu dodaného zboží dle obvyklých záručních podmínek. Zřejmé závady týkající se vzhledu nebo obsahu dodávek je nutno uplatnit nejpozději do 14 dnů po dodání. Při poškození nebo ztrátě zásilky je nutno ihned uplatnit reklamaci u dopravce a vyrozumět dodavatele. Zboží je možné vrátit do 14 dnů bez uvedení důvodu – nepoškozené, včetně originálního obalu.Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.Záruka se nevztahuje na:a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním
d) nedodržením povolených provozních parametrů Postup při případné reklamaci nebo vrácení zboží:1) informujte nás telefonicky, e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete doporučeně (ne na dobírku) na naši adresu
3) v případě reklamace uveďte důvod
4) přiložte doklad o nabytí zboží v tomto obchoděVaše reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží naší firmou.Zákony a předpisy:
– zák. č. 455/1991 Sb. o živnostenském podnikání10)  Evidence tržebPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin11)  Vztah k GDPRSmluvní vztahy mezi poskytovatelem služby a odběratelem vzhledem ke zpracování dat se řídí NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).